MERAK ETTİKLERİNİZ

Taksiti ödeyerek otomobil sahibi olursunuz. İlk ayda otomobil sahibi olmanın keyfini yaşarsınız.

Her ayın 1’i ile 10’u arasında, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

1- Konut ve Araç teslimatlarında haciz masrafı alıcı tarafından karşılanır. Müşteri İpotek, rehin veya mülkiyeti muhafaza talep etiğinde masraf müşteriye aittir.
2- Konut ve Araç teslimatlarında Kasko, Dask, Trafik sigortası mecburidir ve masrafları müşteriye aittir.
Ödeme güçlüğüne düştüğünüzde taksitlerinizi düşürebilir veya birkaç ay taksit dondurması yapabilirsiniz. Bu ödeme alternatifleri de sizin sıkıntınızı çözmüyor ise teslimattan önce sistemden ayrılabilirsiniz. Kampanyaya girerken ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç diğer ödemiş olduğunuz miktarın geri ödemesini, FuzulOto şirketinin belirleyeceği tarihte (3 ila 6 ay zarfında) alabilirsiniz.

Erken ödeme ile erken teslim sistemine geçebilirsiniz. Ancak bunun çekilişli sistemde bir faydası görülmez.

Otomobilin değerini şirketin eksperleri yapıyor.

Sistem çalıştırıcısı FuzulOto, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan otomobilinize kavuşursunuz.

Evet; çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka otomobilini teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.